انواع پاپ آپ و قیمت آن | انواع پاپ آپ | قیمت رول آپ | چاپخانه ایران زمین
16376
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16376,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

انواع پاپ آپ و قیمت آن

انواع پاپ آپ و قیمت آن

انواع پاپ آپ و قیمت آن

انواع پاپ آپ و قیمت آن

برای اطلاع از انواع پاپ آپ و قیمت آن میتوانید مطلب زیر را مطالعه کنید و یا با چاپخانه ایران زمین در تماس باشید.

انواع پاپ آپ و قیمت آن از نظر ابعاد بزرگترین سازه نمایشگاهی است که با داشتن صفحه ای بزرگ بهترین جلوه ی بصری برای یک مدیای چاپ دیجیتال را فراهم میکند. سازه نمایشگاهی پاپ آپ از جنس آلومینیوم است و به ‏رغم دارا بودن سطحی بزرگ، وزن سبکی دارد.

سازه ی نمایشگاهی پاپ آپ ، رول آپ به راحتی قابل پیاده‌ سازی است و به دو نوع کلی تخت ‎و منحنی‎‎‏ ‏تقسیم میشود. پلات لمینت و بنر، پر کاربردترین سازه های نمایشگاهی مورد استفاده برای چاپ پاپ آپ ، چاپ رول آپ است.

از آنجایی که هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه های بین المللی  زیاد است متخصصین شرکت کننده در این نمایشگاه ها ترجیح میدهند از سازه نمایشگاهی پاپ آپ  برای چارچوب اطراف غرفه خود استفاده کنند تا تبلیغات بهتر و با هزینه کمتری صورت بگیرد.

سه نکته ای که در هنگام چاپ پاپ آپ باید توجه کنید :

*هماهنگی رنگ پاپ آپ با رنگ غرفه ی شما

*نوشته ی روی پاپ آپ نمایشگاهی نباید شلوغ به نظر برسد چون باعث جذب نشدن مشتری ها و افراد رهگذر می شود.

*چاپ لوگو و آرم شرکت جرء مهم ترین تبلیغات روی پاپ آپ به شمار می رود که نباید فراموش کنید.

بررسی انواع پاپ و قیمت آن

سازه ی نمایشگاهی پاپ آپ دو نوع میباشد که شامل  : پاپ آپ منحنی ، پاپ آپ تخت ، سازه ی پاپ آپ در غرفه های نمایشگاهی جزء پرکاربردترین سازه های به حساب می آید که میتوانید برای تبلیغات غرفه ی خود و جذب مشتریان بیشتر از این سازه استفاده کنید.

مطالب مرتبط  : انواع استند رول آپ ، 3 نکته برای چاپ پاپ آپ ، پیشنهادهایی برای طراحی و چاپ رول آپ

برای بررسی قیمت انواع پاپ آپ میتوانید با مشاوران چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید تا قیمت های روز چاپ پاپ آپ و رول آپ را به شما عزیزان ارائه نمایند.

برای چاپ پاپ آپ ، چاپ رول آپ با کیفیت و قیمتی مناسب میتوانید با بهترین چاپخانه ، چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید تا در نمایشگاه ها خاص دیده شوید.

ارتباط با چاپخانه ایران زمین : 

02188893140

No Comments

Post A Comment