طراحی سایت | سئو سایت | ارتقا سئو سایت | طراحی سایت های مختلف | اهورا وب
16145
rtl,page-template-default,page,page-id-16145,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

طراحی سایت

ماموریت ما خانه تکانی وبسایت های شماست 😊

طراحی سایت

با مشاهده وب سایت هایی که بازدید کننده زیادی ندارند و یا بازدید کننده های آن ها تبدیل به مشتری نمیشوند، به مشکلات اساسی در طراحی آن ها پی میبریم. در طراحی اولیه این وب سایت ها نکات زیادی رعایت نشده است. از جمله انتخاب سیستم مدیریت محتوای نامناسب ، عدم توجه به دسترس پذیری، رنگ بندی غیر اصولی، بهینه نبودن کد ها و هم چنین نبود یک استراتژی محتوای جامع و ایرادات کوچک و بزرگ دیگر.

راه حل پیش روی کسب و کار هایی که با این مشکلات روبرو هستند، طراحی مجدد وب سایت است. یک کسب و کار با طراحی مجدد وب سایت میتواند شانس رسیدن به اهداف خود در فضای آنلاین را بالا ببرد.

 

هدف از طراحی سایت چه می‌ تواند باشد؟

طراحی سایت انواع مختلفی دارند. ممکن است هدف یک فرد از طراحی سایت با هدف فرد دیگر از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. امروزه تقریبا برای هر هدفی یک سایت طراحی میشود تا بعنوان پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر منظور دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید متوجه تعداد زیادی از وب سایت‌ های تجاری، E-Commerce، خبری و وبلاگ‌ های شخصی شوید که فعال هستند. اما اگر دقت کنید موفق ترین این سایت‌ ها، گروه‌ هایی هستند که از اصول طراحی سایت و بهینه سازی و هدف گذاری سئو پیروی کرده‌ اند تا اطلاعات درون وب سایت خود را به مشتریان یا بازدیدکنندگان هدف خود نمایش بدهند.

طراحی سایت

⭐طراحی سایت با رعایت اصول از وظایف اهورا وب است ⭐

برای طراحی سایت در تمام زمینه ها مانند : طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت زیبایی و .. میتوانید با تیم حرفه ای اهورا وب در ارتباط باشید تا شما هم یک سایت با طراحی مدرن و کاربرد پسند داشته باشید.

بهترین زمان برای تغییرات در سایت همین الان است هم خانه هایتان را نو کنید و هم در سایت هایتان تحول ایجاد کنید.

ما منتظر شروع یک پروژه با شما هستیم😊

برای ما سفارش دارید ؟