هزینه طراحی رول آپ | طراحی رول آپ | طراحی پاپ آپ | چاپخانه ایران زمین
16417
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16417,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

هزینه طراحی رول آپ

هزینه طراحی رول آپ

هزینه طراحی رول آپ

هزینه طراحی رول آپ

هزینه طراحی رول آپ ، مرحله نخست در طراحی رول آپ انتخاب سبک طراحی است. در ابتدا سبک و نوع طراحی بوسیله متخصصان شرکت تبلیغاتی RGB و با نظرات شما انتخاب میشود. سبک طراحی متناسب با نوع فعالیت و خدمات شما انتخاب میشود.

سپس اطلاعات موردنیاز با استفاده از فرم دریافت اطلاعات جمع‌آوری میشود. در این مرحله، ایده پردازی طراحی رول آپ انجام شده و با مقایسه ایده‌ های هر طراحی،انجام پروژه آغاز میشود. این طرح، برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد.

با تائید سبک طراحی و ایده طراحی، مرحله اول طراحی رول آپ به پایان میرسد. درواقع طراحی رول آپ تلفیقی از ایده و طرح و رنگ است که در مراحل بعد این ایده به طرح اصلی تبدیل‌ شده و رنگ‌ آمیزی میشود.

ایجاد طرح اصلی رول آپ

بعد از ایجاد طرح اولیه و ایده پردازی، مرحله اصلی طراحی رول آپ شروع میشود. با استفاده از بروز ترین ابزار‌ ها و متد‌ ها، طرح اولیه به طرح کامپیوتری تبدیل میشود.

کلیه مراحل طراحی رول آپ باکیفیت و دقت بسیار بالا صورت میپذیرد. تمامی طراحی‌ ها برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد تغییر و بررسی دپارتمان مخصوص قرار خواهند گرفت تا از صحت انجام کار اطمینان حاصل شود.

طرح‌ منتخب برای شما ارسال میشود تا مورد تائید، توسط شما قرار بگیرد. بعد از تایید طرح، قسمت‌ های مختلف طرح برای رسیدن به نتیجه مطلوب اصلاح میشود.

هدف اصلی در این مرحله ایجاد با کیفیت‌ ترین طراحی ممکن است که بتوان با استفاده از مراحل بعدی خروجی نهایی مناسب را از آن تهیه کرد.

رنگ‌ آمیزی طرح رول آپ

در مرحله قبل از طراحی استند، طرح اصلی ایجاد شد. با استفاده از طیف‌ های رنگی و انتخاب رنگ‌ های مناسب، مجموعه رنگی برای طراحی استند ایجاد میشود.

سپس با استفاده از مجموعه رنگی، رنگ‌ آمیزی با تکنیک‌ های گوناگون و متنوع برای خلق نتیجه مناسب صورت میپذیرد. در این مرحله از استند درواقع طرح سیاه‌ و سفید به طرحی با ترکیب رنگ‌ ها تبدیل میشود.

هدف اصلی در این مرحله از طراحی رول آپ ، انتخاب بهترین رنگ‌ ها به همراه تکنیک‌ های رنگ‌ آمیزی است تا جلوه‌ ای متفاوت و زیبا را بتوان خلق کرد. نتیجه نهایی این مرحله نیز برای تائید توسط شما ارسال خواهد شد. طراحی استند در این مرحله کامل میشود.

خروجی نهایی طراحی رول آپ

در این مرحله، خروجی طراحی رول آپ با بالا ترین کیفیت ممکن تهیه میشود. خروجی طراحی رول آپ در فرمت‌ های متفاوت، متناسب با نیاز شما ایجاد میشود.

طراحی رول آپ در چندین فاز مختلف صورت میپذیرد تا نتیجه مطلوب بدست آید. هم چنین بعد از اتمام پروژه میتوانید از پشتیبانی شرکت تبلیغاتی RGB بهره‌ مند شوید.

برای طراحی و چاپ رول آپ میتوانید با بهترین چاپخانه ، چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید تا در نمایشگاه ها بدرخشید.

تهران – میدان فاطمی
14خیابان فاطمی – پلاک
Email: info@iranzamin.com
Phone: 021 88893140
Fax: 021 88893140

No Comments

Post A Comment