چاپ استیکر شیشه ای | چاپ با کیفیت استیکر شیشه ای | چاپخانه ایران زمین
16395
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16395,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

چاپ استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای از جنس پی‌ وی‌ سی  است و حالت ترنسپرنت یا بدون رنگ دارد و مثل شیشه، دید از هر دو طرف آن امکان‌پذیر است.

استیکر شیشه‌ ای به دلیل این ویژگی بیشتر برای نصب بر روی شیشه و مکان‌ هایی که رنگ و فضای پشت زمینه و دید از هر دو طرف اهمیت دارد به کار می‌رود. استیکر شیشه‌ ای در دو نوع مات و براق تولید می‌شود.

چاپ استیکر شیشه ای نور را از خود عبور می دهد، این نوع استیکر برای تبلیغات بک لایت و لایت باکس که نور را از پشت میگیرند هم کاملا مناسب است.

همچنین نوع خاص استیکر شیشه ای به نام استیکر حروفی وجود دارد که در آن، متن یا طرح موردنظر از روی سطح وینیل به وسیله برش کاتر پلاتر بریده شده و بعد از برداشتن دیگر قسمت های وینیل بر روی سطح مورد نظر باقی می ماند.

بهتر است استیکر شیشه ای برای سطوح رنگی استفاده نشود چرا که وضوح تصویر و خوانایی خود را از دست میدهد.

در چاپخانه ایران زمین چاپ استیکر با دستگاه های مختلفی صورت می پذیرد که شما می توانید با توجه به کاربری مورد نظرتان قیمت چاپ وینیل را تعیین کنید.

استیکر شیشه‌ ای برای نمایش لوگوهای تبلیغاتی نیز کاربرد فراوان دارد.

معمولاً برای این نوع استیکر قبل از چاپ در تیراژ بالا، یک نمونه چاپ شده و ازنظر کیفیت و رنگ‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

چاپ استیکر شیشه ای به دلیل خاصیت ضد رطوبت و بهره‌مندی از انواع لمینت گرم و سرد مقاوم و مناسب برای استفاده در فضای خارجی مناسب است.

چاپخانه ایران زمین چاپ استیکر در انواع ومدل های گوناگون را با کیفیت عالی و از رنگ هایی استفاده می کند که دارای کیفیت باشد.

راه های ارتباطی با چاپخانه ایران زمین :

☎  02188893140

No Comments

Post A Comment