چاپ بنر - چاپخانه ایران زمین - چاپ افست - چاپ دیجیتال - سازه های نمایشگاهی - میدان فاطمی - 88893140
769
rtl,page-template,page-template-page-templates,page-template-template-fullwidth,page-template-page-templatestemplate-fullwidth-php,page,page-id-769,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

چاپ بنر

تاریخچه بنر

چاپ بنر یك پیشینه قرون وسطایی دارد و در جنگ‌های مختلف از آن به عنوان بیرق استفاده می‌كردند و همچنین در كلیساها هم از آن برای نشان دادن چهره قدیسانی مثل حضرت عیسی(ع) و حضرت مریم و یا قدیسه‌هایی كه كلیسا به نام آنها وقف شده بود استفاده می‌شد.در واقع در زمان قدیم استفاده از بنر مانند استعمال آن در زمان حال نبود و بیشتر برای نمود ابهت و قدرت از آن استفاده می‌كرده‌اند  یا شناسایی مكان یا محلی برای جمعیت عظیمی كه جز بنر هم راهی برای آن نبود. اما امروز بیشتر كاربرد بنر در مسابقات بزرگ ورزشی و تبلغات است. كمتر امكان دارد كه در كوچه و خیابانی از بنر استفاده نشده باشد كه آن هم به دلیل امكان وسیع و قابلیت‌های بالای استفاده از بنر است. در ادامه موارد استفاده از بنر در زمان قدیم را می‌بینید.

انواع بنر:

پشت شیشه مغازه‌ها، بالای آسمان خراش‌ها، بر روی بالن‌ها و هواپیماها و محل‌هایی از این قبیل از بنر استفاده می‌شود. از انواع و اقسام دیگر بنر می‌توان به مدل‌های زیر اشاره كرد:

-بنر وینیل شبكه‌ای: برای آب و هواهای مرطوب و باد و بارانی، مثل شمال ایران مناسب است، چرا كه به صورت شبكه شبكه طراحی شده است و هم باد را از بنر رد می‌كند و آسیبی به بنر نمی‌رساند.

-لمپوست بنر: لمپوست بنر، گونه‌ای جدید از سازه‌های تبلیغاتی است كه به دلیل مقاومت و انعطاف‌پذیری بسیار عالی‌اش در مقابل تنش‌های ناشی از وزش باد و باران، می‌توان از آن در بسیاری از محیط‌های بیرونی بهره جست. طراحی این سازه به گونه‌ای است كه می‌تواند از پاره شدن بنر در بادهای شدید جلوگیری نماید. این سازه ضمن افزایش توجه مخاطبان، باعث زیبایی و جذابیت بصری نمای شهری هم می‌شود. فنرهای به كار رفته در راكت‌های نگه‌دارنده این سازه، این امكان را فراهم می‌سازد كه در هنگام وزیدن باد، بنر در مقابل تنش ناشی از آن انعطاف‌پذیر باشد و نیروی اعمال شده به بنر از طریق فنر به فك متحرك منتقل شود و در نتیجه بنر تبلیغاتی از آسیب مصون بماند. با توقف وزش باد، فك متحرك به حالت اولیه باز می‌گردد.

مزایای چاپ بنر :

1/پر کاربرد ترین چاپ برای تبلیغات محیطی به خاطر هزینه مناسب چاپ بنر می باشد.

2/در زمان سفارش داشتن(سفارش چاپ بنر) پانج یا داربست را مشخص کنید.

3/رنگ های تیره(مشکی) زمان بیشتری برای خشک شدن احتیاج دارند.

4/ابعاد استاندار که هزینه آن برای شما مشتری گرامی کم تر می باشد عرض 100cm/150cm/200cm/250cm/300cm است.

5/برای به صرفه شدن هزینه فایل های زیر 100cm را کنار هم شیت ببندید.