چاپ دیجیتال بروشور | چاپ بروشور | چاپ دیجیتال | چاپخانه ایران زمین
15720
rtl,page-template-default,page,page-id-15720,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

چاپ دیجیتال بروشور

چاپ دیجیتال بروشور

چاپ دیجیتال بروشور

نیز همانند دیگر عوامل تبلیغاتی جزو موثر ترین عواملی است که میتواند به سرعت، کسب و کار شما را به جلو هدایت کند.

اما داشتن یک بروشور کامل، جامع و تاثیر گذار، نیازمند طراحی دقیق و حرفه ای توسط افرادی است که در این زمینه به صورت حرفه ای کار میکنند.

در واقع داشتن یک بروشور با طراحی حرفه ای و زیبا میتواند باعث فروش حرفه ای تر در کسب و کار شما شود. بهتر است برای افزایش بازدهی، بودجه ای را برای چاپ بروشور با بهترین کیفیت در نظر بگیرید. تعرفه هایی که برای چاپ بروشور در نظر گرفته شده است متفاوت است.

بروشور چیست؟

بروشور‎ (Brochure)‎دفترچه یا برگه ایست برای ‏ارائه توضیحات کاملی درباره یک محصول، و با توجه به نحوه استفاده به آن کالانما هم گفته می ‏شود .

یک کاربر پس از خواندن بروشور محصول، می تواند از آن محصول استفاده کند.‏ چاپ دیجیتال مناسبترین گزینه برای چاپ بروشور در تیراژ پایین و دریافت آن در کوتاه ترین مدت با بهترین کیفیت ‏است.

معمول ترین شکل بروشور به صورت 2 رو رنگی، 3 لت و با 2 خط تا است.‏ در چاپ دیجیتال بروشور، پس از چاپ فایل طراحی شده در دستگاه دیجیتال، فرآیند ایجاد خط تا و تا ‏کردن، براساس تعداد تاهایی که باید ایجاد شود، بوسیله دستگاه کریزینگ انجام می شود‎.‎

چاپ دیجیتال بروشور
چاپ بروشور

چاپ دیجیتال بروشور چه فایده ای دارد؟

اگر به دنبال راه اندازی تجارتی بزرگ هستید و یا اگر می خواهید تجارت کوچک خود را توسعه ببخشید. چاپ بروشور یکی از انواع بازاریابی است که بودجه زیادی نیز نمی خواهد.

حتی می توانید بروشورهای بسیار با کیفیتی را با استفاده از چاپ دیجیتال و بدون نیاز به سرمایه گذاری های بالا به چاپ برسانید.

بروشورها در واقع اطلاعات مفید و به صورت خلاصه ای هستند که برای بینده جذاب است و در صورت داشتن طراحی زیبا و کیفیت بالا می تواند نظر مشتریان را جلب کند.

هدف نهایی از چاپ بروشور در واقع ارتقای سازمان با بودجه کم می باشد. اگر بروشور به صورت حرفه ای طراحی و به چاپ برسد می تواند جزو یکی از ابزارهای مهم بازاریابی به حساب رود.

استفاده از بروشور برای برندینگ نیز می تواند بسیار ارزان تر از دیگر روش ها باشد .

در نتیجه با استفاده از آن صرف هزینه ای اندک، پیشرفت فوق العاده ای را در کسب و کار خود خواهید دید.

هدف از چاپ دیجیتال بروشور

اغلب از بروشور ها برای فروش یک محصول و یا برای ارائه خدمات استفاده می شود. اگر شما نیز جزو سرمایه گذارانی هستید که می خواهید بروشور را در تبلیغات قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم که چند بروشور مختلف را برای هر یک از محصولات خود به صورت جداگانه به کار ببرید. علاوه بر این در طراحی بروشور لوگوی کمپانی نیز در تمام صفحات فراموش نشود.

بروشور ها در واقع محصول شما را در ذهن مشتری ماندگار می کنند . نوعی رقابت با دیگر برندهایی که در راستای شما فعالیت می کنند محسوب می شود.

بروشورها پیام شما را به مشتری می رسانند و نمایانگر محصولات و خدماتی هستند که شما ارائه می دهید.کیفیت و زیبایی بروشور را در مرحله اول قرار دهید چرا که کیفیت بروشور نشان دهنده کیفیت کسب و کار شماست. بروشور هایی که توسط شما به بازار ارائه می شود در واقع چهره کمپانی شما در بازار مشخص می کنند.

چاپ بروشور حرفه ای با چاپخانه ایران زمین