چاپ دیجیتال | چاپ دیجیتال بنر | چاپ دیجیتال کاتالوگ | چاپخانه ایران زمین 02188893140 |
743
rtl,page-template-default,page,page-id-743,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال یکی از روش های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است.این روش معمولا شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال است که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای انجام می شود ،  دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روش های سنتی مثل چاپ افست است ولی این قیمت بالاتر معمولا با صرفه جویی در هزینه های دیگری که در تهیه پلیت های چاپ انجام می شوند برای تیراژهای کم تعداد جبران می شود.

این روش امکان چاپ بلافاصله پس از تقاضا در تیراژ محدود را فراهم می آورد و امکان تغییر تصاویر و محتویات صفحه (اطلاعات متغیر) در هر برگ چاپی را در اختیار می گذارد.صرفه جویی در نیروی انسانی و توان رو به گسترش ماشین های چاپ دیجیتال در بالا بردن کیفیت،پایین آمدن هزینه تمام شده هر برگ چاپی و بالا رفتن تیراژ به این معناست که چاپ دیجیتال در حال رسیدن به نقطه رقابت با چاپ افست و حتی پیشی گرفتن از آن است.

چاپ دیجیتال با تیراژی کم

چاپ دیجیتال معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال است که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود.

هزینه چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روشهای سنتی مثل چاپ آفست است ولی این قیمت بالاتر معمولاً با صرفه جویی در هزینه های دیگری که در تهیه پلیت های چاپ انجام می‌شوند برای تیراژهای کم تعداد جبران می‌شود.

چاپ دیجیتال در تیراژ محدود

این روش امکان چاپ بلافاصله پس از تقاضا در تیراژ محدود را فراهم می‌آورد و امکان تغییر تصاویر و محتویات صفحه در هر برگ چاپی را در اختیار می‌گذارد.صرفه جویی در نیروی انسانی و توان رو به گسترش ماشینهای چاپ دیجیتال در بالا بردن کیفیت، پایین آمدن هزینه تمام شده هر برگ چاپی و بالا رفتن تیراژ به این معناست که در حال رسیدن به نقطه رقابت با چاپ آفست و حتی پیشی گرفتن از آن است.

در حال حاضر منظور از چاپ دیجیتال در بازار چاپ،عمدتاً چاپ تونری با استفاده از انواع چاپگرهای لیزری حرفه ای بر روی انواع کاغذ است.

چاپ دیجیتال بنر

چاپ دیجیتال کاتالوگ

چاپ کتاب و مجله دیجیتال

خدمات چاپ دیجیتال چاپخانه ایران زمین

 • چاپ دیجیتال بروشور
  چاپ دیجیتال بروشور نیز همانند دیگر عوامل تبلیغاتی جزو موثر ترین عواملی است که میتواند...
 • چاپ دیجیتال سربرگ
  چاپ دیجیتال سربرگ
  چاپ دیجیتال سربرگ عموما در شرکت ها و ارگانهای دولتی از برگه هایی استفاده می...
 • چاپ دیجیتال لیبل
  چاپ دیجیتال لیبل لیبل برچسبی است بر روی انواع محصولات، که کارکردهای مختلفی در انتقال...
 • چاپ دیجیتال کاتالوگ
  چاپ دیجیتال کاتالوگ کاتالوگ‎ ‎ابزار مهمی در معرفی و اطلاع رسانی در حوزه های تولید...
 • چاپ دیجیتال کارت دعوت
  چاپ دیجیتال کارت دعوت
  چاپ دیجیتال کارت دعوت چاپ کارت دعوت برای تبریک مناسبت ها، اعلام تسلیت و دعوت...