چاپ رول آپ گردان | رول آپ | چاپ پاپ آپ | قیمت رول آپ | چاپخانه ایران زمین
16431
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16431,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

چاپ رول آپ گردان

چاپ رول آپ گردان

چاپ رول آپ گردان

چاپ رول آپ گردان با کیفیت منحصر به فرد

چاپ رول آپ گردان ،سازه نمایشگاهی شیک و پرکاربردی از جنس آلومینیوم است که در آن مدیا چاپی بوسیله یک فنر در ‏پایه آلومینیومی جمع میگردد.‏

استند رول آپ به دو نوع رول آپ ثابت و رول آپ موتوردار یا گردان تقسیم میشود. پلات لمینت ، کنواس و ‏ورق ‏pvc‏ پر کاربرد ترین مدیا های مورد استفاده برای رول آپ است.

رول آپ در نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی، کنفرانس های خبری، سالن های همایش، سمینار ها و مکان های عمومی کاربرد فراوانی دارد.

چاپ رول آپ میتواند حاوی لوگوی شرکت یا سازمان خاصی باشد یا نباشد.

بنر های استند رول آپ یکی از مهم ترین نمایشگر های تبلیغاتی بوده که تاثیر زیادی در فروش و معرفی محصولات فروشگاه ها، مکان های تجاری و کسب و کار دارد.

بنر رول آپ به شرطی که به درستی طراحی شود، میتواند مانند یک آگهی تبلیغاتی در روزنامه، تلویزیون یا رادیو مورد توجه واقع شود.

چاپ رول آپ گردان همانطور که از اسمش معلوم است قابلیت چرخیدن را دارد که در این نوع رول آپ موتوری تعبیه شده است که 4 متر چاپ را بصورت گردشی به نمایش درمی آورد.

مزایای چاپ پاپ آپ این است که این سازه پاپ آپ به راحتی باز و بسته میشود و زمان زیادی را از شما نمیگیرید. در نهایت میتوانیم به نورپردازی در بالای سازه پاپ آپ اشاره کنیم که سبب میشود طرح به جذابیت بیشتری در معرض دیده مخاطبان قرار بگیرد.

چاپخانه ایران زمین در چاپ انواع رول آپ و پاپ آپ فعالیت میکند و بهترین کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد.

برای چاپ استند رول آپ گردان میتوانید با چاپخانه ایران زمین در ارتباط باشید.

مطالب بیشتر : 

هزینه طراحی رول آپ

چاپ رول آپ آویز

چاپ پاپ آپ در تهران

No Comments

Post A Comment