کاربرد چاپ استیکر روی زمین ، چاپ استیکر ، خدمات چاپ ، 02188893140
17226
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17226,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

کاربرد چاپ استیکر روی زمین

کاربرد چاپ استیکر روی زمین

کاربرد چاپ استیکر روی زمین

چاپ استیکر تبلیغاتی روی زمین 

کاربرد چاپ استیکر روی زمین یکی از شیوه های جذاب تبلیغاتی برای شما است. روی زمین فروشگاه، ورودی مغازه، کنار پله برقی یا در آسانسور میتوانید دیده شوید. استیکر یک برچسب تبلیغاتی پی وی سی است که در دو نوع شیشه ای و سفید چاپ میشود. شما بنابر سلیقه تان و محل مورد نظر برای کاربرد چاپ استیکر روی زمین میتوانید آنها را انتخاب کنید.

اگر قصد چوبی یا سنگ فرش رنگی را دارید بهتر است استیکر شیشه ای باشد. استیکر شیشه ای خاصیت ترانسپرنت دارد و به تبلیغ شما جلوه خاصی میدهد. در این حالت استیکر شما تنها و برجسته روی زمین به نظر می آید.

برای سرامیکی و سنگ فرش بهتر است از چاپ استیکر سفید استفاده کنید. برای سالم ماندن استیکر و استفاده طولانی مدت از آن مبتوان از لمینت ضدخش استفاده کرد. لمینت ضدخش ماندگاری رنگ ها را بیشتر میکند و به این ترتیب شما دیگر نگران دوام استیکر و فرسودگی آن  نخواهید بود.

مطالعه این مقاله پیشنهاد میشود : کاربردهای مختلف چاپ استیکر

چاپ استیکر روی زمین چاپخانه ایران زمین

 نکات مهم درباره کاربرد چاپ استیکر روی زمین

اگر تابه حال اقدام به کاربرد چاپ استیکر روی زمین نکرده اید ؛ باید نکاتی را در نظر داشته باشید:

– استکیرهای مناسب برای چاپ روی زمین دو دسته هستند. استیکرهای دو بعدی و سه بعدی. که استیکرهای سه بعدی از ابتدا به صورت سه بعدی انجام میگیرد و بعدا روی سطح مورد نظر چاپ میشوند. به این معنی که در حقیقت طراحی این استیکرها سخت تر از چاپ آنها است.

– طراحی و چاپ استیکر سه بعدی هزینه بر است و معمولا برای فضاهای خاص یا تبلیغات در یک مکان خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

– اگر طرح سه بعدی خاصی را در نظر دارید میتوانید آنرا برای چاپ استفاده کنید. امکان چاپ طرح استیکر سه بعدی در این حالت وجود دارد.

– اگر طرح استیکر شما نیاز به برش داشته باشد امکان برش دادن آن بعد از چاپ روی زمین وجود دارد. برش این استیکر ها به وسیله دستگاه های مخصوص با دقت بالا امکان پذیر است.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود : چاپ استیکر دیواری

چاپ استیکر روی زمین چاپ استیکر چاپخانه ایران زمین

چاپ استیکر روی زمین اتاق و سالن 

استفاده از استیکرها برای خیلی ها جذاب است. اگر بتوان آنها را در اتاق خواب و مهدکودک ها و سالن ها داشت خیلی به تغییر فضا کمک میکند. چاپ استیکر روی زمین برای باشگاه و حتی برچسب سالن خط تولید نیز میتوان استفاده کرد. این برچسب ها به راحتی برای اتاق قابل چاپ و استفاده هستند. برچسب کارتونی برای بچه ها بسیار جذاب است. کودک شما میتواند شخصیت کارتونی محبوب خودش را در اتاق داشته باشد.

برچسب های سه بعدی را شاید روی آسفالت هم دیده باشید. تعجب نکنید این استیکرها داوم بالایی دارند. دوام این استیکرها حدودا چهارماه است. اگر رفت و آمد روی آنها کم باشد. در این صورت چاپ استیکر حدودا هشت تا دوازده ماه میتواند استیکر سه بعدی خود را داشته باشید.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود : یادداشت تبلیغاتی بهترین هدیه تبلیغاتی

چاپ استیکر روی زمین چاپ چاپخانه ایران زمین

کاربرد چاپ استیکر روی زمین

همانطور که پیش از این گفته شد میتوانید برای چاپ استیکر روی زمین در خانه و محل کار و هرجای دیگری استفاده کنید. پس در چسباندن استیکر روی زمین محدودیتی وجود ندارد. بیشترین و بهترین کاربرد چاپ استیکر روی زمین برای مصارف تبلیغاتی است. این روش در فروشگاه ها و مراکز خرید برای جلب توجه مشتریان بسیار روش جذابی است. چاپ استیکر روی زمین شما را به راحتی در معرض دید خریداران و بازدید کنندگان قرار میدهد.

تبلیغات در فروشگاه لزوما نباید روی بیلبورد و یا تابلوها و استند ها انجام گیرد. خلاقیت در شیوه نمایش لوگو و محصول شما را متفاوت جلوه میدهد. چاپ استیکر روی زمین در کنار پله های برقی و میان قفسه های فروشگاهی به راحتی جلب نظر میکند. پس اگر طالب دیده شدن هستید بهتر است از حالا به فکر چاپ استیکر روی زمین مخصوص برند و حرفه خود باشید.

از موارد جالب دبگر برای چاپ استیکر روی زمین میتوان به حضور این استیکر ها در فضاهای مختلف خانه از جمله حمام یا آشپزخانه اشاره کرد. میتوانید طرح دو بعدی یا سه بعدی یک اقیانوس یا کهکشان را در فضای آشپزخانه خود داشته باشید.

مواد مورد استفاده برای چاپ بسیار مرغوب و باکیفیت است. استفاده از لمینت ضدخش باعث ماندگاری و دوام استیکر شما خواهد بود. پس برای فضای موردنظر دغدغه نداشته باشید.

اگر از طرح استیکر خود خسته شدید یا تصمیم به تعویض آن دارید اصلا نگران نباشید. برای ما امکان برداشتن برچسب بدون کمترین آسب به کف، ممکن است. برداشتن چاپ استیکر روی زمین با چسب و مواد مخصوص امکان پذیر است و نگرانی دراین باره برای شما ایجاد نخواهد کرد.

چاپ طرح استیکر دلخواه روی زمین 

برای چاپ استیکر با ظرح دلخواه خود به صورت دو بعدی یا سه بعدی با ما در تماس باشید. چاپخانه ایران زمین آماده ارائه خدمات در زمینه چاپ استیکر با طرح مورد نظر شما می باشد.

تجربیات ما را در زمینه چاپ رول آپ و چاپ پاپ آپ و کاتالوگ پنج رنگ و دیگر خدمات چاپ دیجیتال و افست میتوانید در اختیار داشته باشید. کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید. بهترین کیفیت چاپ را از ما دریافت خواهید کرد.

1 Comment
  • شریفی
    Posted at 08:22h, 02 فوریه پاسخ

    چاپ سه بعدی هم باید جالب باشه . مطلب خوبی بود خسته نباشید.

Post A Comment