دفترچه یادداشت تبلیغاتی | چاپ یادداشت تبلیغاتی|یادداشت تبلیغاتی | چاپخانه ایران زمین
15913
rtl,page-template-default,page,page-id-15913,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

یادداشت تبلیغاتی

یادداشت تبلیغاتی چیست؟

دفترچه یادداشت تبلیغاتی محصولی است که چند سالی بیشتر از ورودش به بازار هدایای تبلیغاتی نمی گذرد. با این حال جای خود را در این میان حسابی باز کرده است. فاقد صفحات تقویمی، روزشمار است و یا تنها در حد چند برگ تقویم را داراست و مابقی آن یادداشت است که تاریخ ندارد و همیشه می توان از آن استفاده کرد.

خرید دفترچه یادداشت تبلیغاتی جایگزین خرید سررسید نیست.افراد معمولی تمایلی به یادداشت مداوم ندارند و برای این کار از سررسیدها که تاریخ دار استفاده می کنند. بیشتر هدیه دادن دفتر یادداشت به معنی ارائه دسته ای از سربرگ شرکت خود در قالبی شیک به دیگران برای یادداشت کردن است.برای چاپ دفترچه تبلیغاتی شرکتتان به صورت اختصاصی با ما مشورت نمایید. این سفارشات در تیراژهای مناسب کاملا به صورت اختصاصی و ویژه شرکت شما قابل انجام است.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

قیمت یادداشت تبلیغاتی

قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی به مواردی مانند: تعداد صفحات ، گرماژ کاغذ ، نوع جلد ، صحافی و تیراژ بستگی دارد .برای خرید دفترچه یادداشت ارزان ، دفتر یادداشت تبلیغاتی با قیمت مناسب سعی کنید به واسطه ها سفارش چاپ ندهید ، بلکه به تولید کننده دفترچه یادداشت سفارشتان را دهید تا قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی براییتان بصرفه تمام شود.

چاپ یادداشت تبلیغاتی یکی از محصولات چاپی و تبلیغاتی است که قابل استفاده در هر محل کار یا خانه، مدارس و… می باشد. وبا صرف هزینه بسیار کم میتوانید استفاده مفید داشته باشید.یادداشت تبلیغاتی در سایز های مختلفی می باشد از جمله A5-A6 و… و حتی سایز های خیلی کوچک که می تواند در رنگ بندی و چاپ اختصاصی شما نیز باشد. یادداشت تبلیغاتی می تواند با صحافی سیمی و یا سر چسب باشد. یکی از مزیت های چاپ یادداشت تبلیغاتی این است که هر برگه ای که استفاده کرده اید می توانید از دیگر برگه ها جدا کنید.

یادداشت تبلیغاتی -چاپخانه ایران زمین

خدمات دیگر چاپخانه ایران زمین