خدمات چاپخانه ایران زمین بهترین چاپخانه در تهران، 02188907751
205
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-205,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
خدمات چاپخانه ایران زمین -02188907751

چاپ دیجیتال

در چاپ دیجیتال دیگر نیاز به صرف زمان‌ های طولانی برای رسیدن به نتیجه نیست.دستگاه‌های چاپ دیجیتال ساختار متفاوتی نسبت به چاپ افست دارند و عملیات چاپ را در یک مرحله و بصورت لحظه‌ای انجام میدهند. در این نوع چاپ از هدر رفتن بیش از حد کاغذ جلوگیری می شود و در تعداد تیراژ محدود و کم بهترین گزینه است ،  برای اطلاع از مراحل چاپ دیجیتال بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چاپ افست

رایج‌ترین روش چاپ در تیراژ های تعداد بالا ، روش چاپ افست است. روش چاپ افست بدین گونه است که چهار رنگ بطور مجزا و با توجه به طرحی که بر روی زینک ساخته‌ شده است بر روی کاغذ چاپ میشوند. برای اطلاع از مراحل چاپ افست بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چاپ روی پارچه با کیفیت

چاپ روی پارچه

چاپ روی پارچه با کیفیت بالا و با استفاده از دستگاه های چاپ به روز در چاپخانه ایران زمین انجام می گیرد که شما می توانید هر طرحی که مد نظرتان است را روی هر نوع پارچه ای که خواستید به چاپ برسانید و چندین سال بدون اینکه طرح چاپی از بین برود استفاده کنید.

یادداشت تبلیغاتی - چاپخانه ایران زمین در تهران

یادداشت تبلیغاتی

یادداشت تبلیغاتی محصولی است که چند سالی است که در بازار به عنوان هدایای تبلیغاتی وارد شده است و محبوبیت بسیار زیادی در بین شرکت ها و سازمان ها پیدا کرده است. یادداشت تبلیغاتی چند نوع است که می توان به یادداشت تبلیغاتی هایی که فاقد صفحات روزشمار ، یا دارای صفحاتی هستند که تقویم دارند و بقیه اش صفحاتی سفید برای یادداشت است اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

چاپ پاپ آپ ، سازه ی نمایشگاهی - چاپخانه ایران زمین

چاپ پاپ آپ

چاپ پاپ آپ مدتی است بین افرادی که می خواهند در نمایشگاه های بزرگ و بین المللی تبلیغ کنند محبوب شده است زیرا هم هزینه ی مناسبی دارد و هم اینکه شما می توانید تبلیغات را با کیفیت بالا به مشتریان خود برسانید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

چاپ رول آپ ، سازه ی نمایشگاهی - چاپخانه ایران زمین

چاپ رول آپ

چاپ روی آپ هم جزئی از سازه های نمایشگاهی است و راهی مقرون به صرفه برای زیبا کردن ظاهر غرفه محسوب می شود و می تواند پیام تبلیغاتی شما را به طور دقیق به مشتریان برساند. کلیک بر روی دکمه ی زیر برابر با کسب اطلاعات بیشتر است. پس کلیک کنید.

کاتالوگ پنج رنگ با دستگاه به روز-چاپخانه ایران زمین

کاتالوگ پنج رنگ

کاتالوگ پنج رنگ به معنی این است که هر رنگی که غیر از چهار رنگ اصلی چاپ باشد، مانند طلایی، نقره‌ای، مسی، فیروزه‌ای فسفری و … رنگ پنجم نامیده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

چاپ کالک - چاپخانه ایران زمین

چاپ کالک

چاپ کالک با استفاده از دستگاه های به روز انجام می شود و عموما روی کاغذهای کالک این چاپ انجام می شود که عموما سازهایی مثل دف قابلیت چاپ هر نوع طرحی که شما بخواهید را دارد. کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا نمونه کارهای انجام شده را مشاهده نمایید.

نظرات مشتریان ما