مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی ، یادداشت تبلیغاتی ، چاپخانه ایران زمین
17408
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17408,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی چیست؟

برای صاحبان کسب و کار مهم است که از مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی غافل نشوند. از پرکاربرد ترین ابزار تبلیغاتی مورد استفاده باید به یادداشت های تبلیغاتی اشاره کرد. یک چاپ بهینه و ارزان برای شناسایی شرکت و برند شما به مشتریان.

این هدایای تبلیغاتی کوچک میتوانند برای هرکسی مورد استفاده قرار بگیرند. از محصلان تا کارمندان در هرجا و هر مکانی ممکن است به یک کاغذ کوچک برای یادداشت نیاز پیدا کنند.  مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی این است که شما را در هرجا و هر زمان در مقابل چشم مشتری نگه میدارد.

از این جهت میشود این یادداشت های تبلیغاتی را از جمله پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی دانست. یادداشت ها از تنوع زیادی در طرح و رنگ برخوردارند. برخی از صاحبان کسب و کار به صورت دفترچه یادداشت اقدام به سفارش و چاپ میکنند و عده ای به صورت برگه های کوچک یادداشت. یادداشت های تبلیغاتی از هرنوعی طرفداران خاص خود را دارند.

شما میتوانید دفترچه یادداشت تبلیغاتی خاص خودتان را داشته باشید. امکان اینکه طرح دلخواه شما به صورت ویژه و در تیراژ مشخص برای شما چاپ شود هم وجود دارد.

جنس جلد یادداشت های تبلیغاتی میتواند از چرم، مقوا یا کاغذ گلاسه باشد. البته برخی تمایل دارند یادداشت ها به صورت کاغذهای چسب دار باشند. به این ترتیب برای مصرف کننده کندن کاغذ راحت تر است و میتواند به راحتی آنرا استفاده کند.

مطالب مرتبط :

چاپ دفتر یادداشت تبلیغاتی

دلیل چاپ یادداشت تبلیغاتی برای تبلیغات

یادداشت تبلیغاتی بهترین هدیه تبلیغاتی

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی چاپخانه ایران زمین

یادداشت های تبلیغاتی اختصاصی

یک مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی این است که شما میتوانید آنرا به صورت اختصاصی برای برند خودتان چاپ کنید. روی همه کاغذهای یادداشت لوگو و نام سازمان شما درج میشود. میتوانید یک طرح اختصاصی برای وارتمارک روی کاغذها یا تنوع در رنگ و فرم آن داشته باشید. برای کسانی که میخواهند برند ماندگاری در ذهن مشتری شوند، چاپ اختصاصی یادداشت تبلیغاتی بسیار مورد توجه است.

یادداشت های تبلیغاتی تنوع زیادی دارند و آنها را میتوان با لوگو و مشخصات شخصی چاپ کرد و به مشتری هدیه داد. به طور کلی با چاپ لوگو و نام شما رو کاغذها و جلد یادداشت آنرا منحصر به فرد سازمان شما میکند. اما میتوانید برای ایجاد ویژگی های منحصر به فرد بیشتر در فرم یادداشت ها هم تنوع ایجاد کنید.

این یادداشت ها یک نماینده از سمت شما نزد مصرف کننده و مشتری هستند. پس با ایجاد خلاقیت در طرح و فرم میتوانید تا همیشه در ذهن آنها ماندگار باشید. برگه های یادداشت میتوانند روزانه مصرف شوند. اما دفترچه ها مدت زمان زیادی باقی میمانند و استفاده بیشتری از آنها میتوان کرد. پس میتوانید برای یادداشت های تبلیغاتی یک بخش منحصر به فرد مانند تقویم یا نقشه و … در نظر بگیرید.

چاپخانه ایران زمین مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی

نکات مهم درباره چاپ یادداشت تبلیغاتی 

برای اینکه یک یادداشت تبلیغاتی منحربه فرد داشته باشید بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید. اول اینکه میخواهید چاپ برای شما در چه تعداد تیراژ انجام بگیرد و هزینه چاپ یادداشت تبلیغاتی چقدر برای شما تمام میشود.

باید به این توجه کنید که برای مشتریان خاص دارید اقدام به چاپ میکنید یا میخواهید این یادداشت ها بین مردم پخش شود. مثلا برای نمایشگاه نیاز به یادداشت تبلیغاتی دارید یا برای هدیه دادن به همکاران خودتان در اداره و سازمانهای دیگر.

به طور کلی هدایای تبلیغاتی مانند دفترچه های یادداشت و خودکار و … بازخورد بهتری را بین مشتریان دارند و در تبلیغات برای شما هم موثرتر عمل میکنند. چون کاربردی هستند و تقریبا همه مردم به آنها نیاز دارند و از آنها استفاده میکنند. در اکثر موارد یادداشت های تبلیغاتی برای نمایشگاه چاپ میشوند. مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی این است که در جلب مشتری بهتر عمل میکند.

مزیت چاپ یادداشت تبلیغاتی اختصاصی چاپخانه ایران زمین

چاپ یادداشت تبلیغاتی را از ما بخواهید!

اگر قصد شرکت در نمایشگاه، همایش یا تبلیغ به صورت مویرگی دارید، بهتر است به فکر یادداشت تبلیغاتی باشید. برای اطمینان از نتیجه چاپ و کیفیت کار آنرا به ما بسپارید. چاپخانه ایران زمین با سابقه درخشان و طولانی در زمینه چاپ پاپ آپ، چاپ رول آپ و چاپ استیکر و … در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. میتوانید از طریق لینک زیر با ما جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

1 Comment
  • فرهاد
    Posted at 08:26h, 02 فوریه پاسخ

    چیز قشنگی هستن این دفترچه یادداشت ها. کابرد زیادی هم دارن اینروزا

Post A Comment